Христя Венгринюк
Рейтинг
+165.21
Сила
454.98

Христя Венгринюк

k-vengryniuk

avatar
Йшлося не про це, а про те, що на Дні Народженні Єлєни Рєріх, у контексті доповіді про неї почали говорити про Європу та ЛГБТ рухи. До чого це було? Це і почало давати мені сигнали, що вони насправді ніякі не аполітичні, а потім все розгорнулося відкрито…
avatar
Дякую, друзі.
avatar
Ти знаєш, що мені все конкретно пох… Я вже звикла, що про мене ходять різні чутки. Нехай думають, що ми масони :). Після цієї ночі, думаю, що навіть найпасивніші розуміють, що треба їхати в Київ!
avatar
З мене подарунок, пане Вікторе :)Хоч я знаю, що Ви їдете не через це.
avatar
Святе, ти людина відома в Чернівцях, ти кандидат філософських наук, ти розумний, ти добрий оратор! Я піду за тобою, якщо ти візьмеш на себе ініціативу!!! Я зі своєю інфантильною зовнішністю лідером бути не можу! Я планувала в п«ятницю знову їхати в Київ (наче здоров»я вирівнюється), але якшо ти покличеш — я залишуся і піду за тобою!!! Тому, прошу!
avatar
я теж думаю, що Майдан не розійдеться
avatar
Пане Сергію, із задоволенням прочитала Ваш коментар! Дуже цікаво, дякую! Звісно, то лише мої міркування… Але чим більше я «лягаю» в науку чи творчість, тим більше розумію її безкінечність і утопічність. Але і в цьому є кайф, відчуваєш наче житимеш так довго, допоки не торкнешся Істини.
avatar
Дякую Вам… Щиро…
avatar
Неймовірно «важлива» інформація, щоб допомогти тварині. Дякуємо Вам.
avatar
Ну дай Бог, бо я цілий день про неї думаю… Якось я дуже цю собачку полюбила. Очі такі… Бідні ці тварини дворові — такий мороз… :( Треба щось з цим в цій країні робити, бо це просто ненормально. Маленька душа від холоду і голоду вмирає.
avatar
Нема поки сусідки дома. Я б дуже хотіла, щоб собачка в неї залишилась.
avatar
Як господарка могла таке зробити? ЯК??? Це дуже розумна собака породи Керрі Блу Тер"єр. На жаль, ми зараз переїжджаємо і ніяк не можемо її забрати. Бо у нас ще стільки роботи з переїздом, а тварині буде теж стрес. Я поговорю ще з сусідкою. Вона дуже хороша жінка і в неї недавно померла собака…
avatar
Боже… вона така гарна. Я поговорю сьогодні з батьками, просто в нас вже стільки тварин… ( Якби могла, то всіх би забрала. Щось будемо думати.
avatar
Я напишу після свят якусь статтю про Дрозда і прохання стосовно книг.Дякую. :*
п.с. гарна ідея з книгообміном.
avatar
Святослав, я з тобою абсолютно погоджуюсь. А Чубая Ірка Скрипник досліджувала. Можеш з нею поговорити. Вона дуже молодець!
avatar
Скопіювала тобі свій сьогоднішній статус з ФБ:

Chrystja Vengrynjyk
Може в когось є в бібліотеці книги Володимири Дрозда? Охоче куплю, бо дуже треба.

Nadia Bureiko А Ти хіба ще не всі скупила?! :)

Chrystja Vengrynjyk та нема, чесно. не перевидають видавництва :( не вистачає мені 10 романів.
avatar
* поезії
avatar
Особисто запрошую тебе на презентацію книг Інги Кейван. Попередньо — 24 квітня (я не забуду напередодні тобі нагадати), почуєш, ЯКА це поезія і як поети виживають в суч.укр.літі.!!!
п.с.шкода, що ти не був на фестивалі Тараса Мельничука, почув би дуже багато справжньої позії.
avatar
Святославе, я навіть у своїй кандидатській, яким здивованим би ти не був, сама обрала НЕ суч.укр.літ. досліджувати. Все вірно ти кажеш, бо книг письменника якого я досліджую навіть в бібліотеках відшукати важко. І мені з цим нелегко. Я сумую, що його не перевидають і мало хто знає, того я хочу його відкрити всім, але ти пишеш, що науковці роблять з таких маргінальних авторів макулатуру… І як з цим погодитись?.. Я написала роман, як Бог дасть — побачить його світ, то пораджу почитати, нема в ньому тенденції суч.укр.літ. Може хоч якось зміниш своє бачення на сучасний процес, як би не скромно це звучало зараз :). Ти постійно робиш революцію довкола сучасного. Йой, я навіть не знаю, що тобі ще написати. Хочеш зроблю список сучасних авторів, яких ТОЧНО полюбиш, якщо і не зізнаєшся мені в тому, бо ти такий :)?
avatar
я його дуже люблю. особлемо книги «Біг Мак», «Цитатник» і «Лілі Марлен». Рекомендую.